КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЇ
ПІДРОЗДІЛИ


Кіревник: Маруненко Галина Володимирівна
...
АТ
АТ "Київський завод" Радар "- одне з передових підприємств України, що спеціалізується на виробництві сучасного радіоелектронного і радіолокаційного обладнання для літаків і вертольотів. Висока репутація «Радар» - це результат багаторічної успішної роботи колективу і надійність виробів, що випускаються.

Кіревник: НЕМИШ Василь Васильович
...
ФІЛІЯ №1
Філія №1, завдяки наявності сучасного ливарного, штампувального і заготівельного виробництв і в даний час є найважливішою основою для виробництва на головному заводі сучасних складних виробів спецтехніки: радіолокаційних головок самонаведення, літакових радіолокаторів і ін.

Кіревник: МУХА Борис Петрович
...
ФІЛІЯ №2 "ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО"
Філія №2 ПАТ "Київський завод" Радар " "Інструментальне виробництво" має в своєму розпорядженні значними можливостями по виготовленню різної технологічної оснастки, зокрема штампів для холодного штампування з листових металів, пресформ для лиття виробів з пластмас, ливарних форм для точного лиття з кольорових металів, а також по виготовлення виробів методом штампування і лиття з пластмас.

Кіревник: БОЙЧУК Іван Васильович
...
ФІЛІЯ № 6 «МЕХАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО №2»
Філія №6 ПАТ "Київський завод" Радар " пропонує виготовлення деталей типу: «Корпусні деталі» і «Тіла обертання» (втулки, осі, фланці і т. д.) з моментами фрезерування з кольорових і чорних металів, а також неметалів (Поліамід, текстоліт, склотекстоліт, фторопласт, органічне скло та ін.); деталей точної механіки на універсальному металорізальному обладнанні, верстатах з ЧПУ і на обробних центрах; сертифіковані медичні пластини-імплантати з нержавіючої сталі 12Х18Н10Т і титану ВТ-1.

Кіревник: Чуприна Ірина Іванівна
...
ТОРГОВИЙ ЦЕНТР
Ми раді бачити Вас з 9.00 до 19.00 без перерви по адресою: вул. Предславинська, 35, вихідний день неділя.

Кіревник: Полулях Тетяна Олександрівна
...
МЕДИКО-САНІТАРНА ЧАСТИНА ПАТ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД" РАДАР "
На заводі працює медико-санітарна частина, яка не поступається за своїм оснащенням найкращим районним поліклінікам м.Києва. У ній обладнані кабінети і лабораторії, оснащені сучасною апаратурою і інструментами. Прийом в медико-санітарній частині ведуть висококваліфіковані медичні працівники практично всіх спеціальностей. Всі вступники працювати проходять медичний огляд, співробітники заводу-щорічний профогляд, і при необхідності отримують практично будь-яку медичну допомогу.

Кіревник: Смоловой Валерій Семенович
...
ДИТЯЧИЙ САНАТОРНО - ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР
ПАТ "Київський завод" Радар "піклується про дітей своїх працівників. Влітку вони мають можливість відпочити та оздоровитися в дитячому санаторно-оздоровчому центрі "Дружний" в м.Ірпінь, Київської області. За літо тут відпочиває 800-1000 чоловік, причому діти не тільки заводчан, але і співробітників інших підприємств м.Києва та області, а також діти з-за кордону.

Кіревник: СОКОЛОВСЬКИЙ Микола Григорович
...
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО
У 2004-2005 р на базі дочірнього підприємства «Гальванотехніка» створено сучасне виробництво в області плат друкованого монтажу та гальванопокриття, забезпечує проектування топології друкованих плат; виробництво одне, двосторонніх і багатошарових друкованих плат 3, 4, 5 класів точності